Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Kadra

Oliwia Dawid

Jak sama mówi " Nigdy nie rezygnuj z tego o czym nie możesz przestać myśleć :) trening to moja pasja chciałabym trochę tej pasji przekazać innym" i tak właśnie jest terningi z Oliwią nigdy nie są nudne, są pełne energi i dają pozytywnego kopa.

 

Patryk Kaczmarczyk

Od najmłodszych lat związany z aktywnością fizyczną i sportem. Przez większość życia trenował piłkę nożną w klubach w całej Polsce gdzie zdobywał wiedzę praktyczną oraz teoretyczną z zakresu przygotowania motorycznego oraz treningu szybkościowo – wytrzymałościowego. Siłownia jest dla niego pasją i tą właśnie pasją chce zarażać innych. Trening z nim to pot oraz masa ciężkiej pracy ale też dawka ogromnej motywacji oraz pokonywanie barier fizycznych oraz psychicznych. Dzięki pasji , którą wlewa w każdy trening nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.
„Jeśli chcesz osiągnąć swój cel, zgłoś się do mnie a razem wejdziemy na sam szczyt !”
Motto :
Żyj pozytywnie :) , trenuj intensywnie !!

 

Andrzej Drzazgowski 

Pasjonat sportu, wychowanek Sokolni im. Leszka Blanika w Radlinie. Swoja przygodę ze sportem zaczał o lekkiejatletyki i biegów na krótkim dystansie. Przez kilka lat trenowal gimnastykę sportową. Podczas studiów w Krakowie, Andrzej poznał CrossFit z jednym z pierwszych kubów w Polsce, CF Krakow i od tego czasu zgłebial tajniki tego sportu. Ulubiony element CrossFitu to dla Andrzeja Kettle. 

Andrzej na swoich zajęciach stawia na luźna atmosfere i przyjemne spędzanie czasu na treningu. 

 

Michał Kolbe

Od najmłodszych lat związany z różnorodną aktywnością. Sporty na lądzie i we wodzie, letnie i zimowe, wytrzymałościowe i siłowe nie są mu obce. Najdłużej związany z piłką nożną na pozycji bramkarza przez 9 lat i już wtedy wyróżniał się ponadprzeciętnym zaangażowaniem. Z Cross Fit-em związany od 2016 roku. Od 2015 roku jest studentem na katowickim AWF-ie. Ukończył studia licencjackie na kierunku Aktywność Fizyczna i Żywienie w Zdrowiu Publicznym. Aktualnie jest w trakcie pierwszego roku magisterium na kierunku Trener Osobisty z Dietetyką Sportową. Stałe się dokształca przez czynną praktykę w zawodzie, udział w wielu szkoleniach, lekturę branżowych materiałów.

 

Marcin Fryt

Jestem trenerem crossfitu i wielkim pasjonatem tego rodzaju treningu. Trenuję go od samego początku pojawienia się go w Polsce. Dzięki licznym startom w zawodach crossfitowych oraz wieloletniemu doświadczeniu w tym treningu jestem świadom potencjału jaki kryje się w każdym z nas i jak go wydobyć na zewnątrz. Na swoich zajęciach na pierwszym miejscu stawiam na technikę wykonywanych ćwiczeń, a potem na uśmiech który ma się pojawić po skończonym treningu. Prowadzę również treningi kettlebell, na których również gwarantuję dobrze spędzony czas jak i spadek kalorii.