Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Kadra

Dominika Pyrk 

Z wykształcenia nauczycielka Języka Angielskiego, z pasji trener. Ze sportem związana od szkoły podstawowej gdzie w sekcji lekkoatletycznej reprezentowała szkołę na wyjazdach sportowych w Niemczech i krajowych Spartakiadach. W trakcie studiów odkryła CrossFit i Trójbój Siłowy w których udało jej się zdobyć sukcesy jako zawodniczka min. Akademickie Mistrzostwo Polski w Trójboju Siłowym 2016, III w Pucharze Polski w Wyciskaniu Leżąc 2015, I Mistrzostwach Śląska w Trójboju Siłowym 2015.

Dominika znana jest ze swojego przywiązania do techniki i zaangażowania w rozwój swoich podopiecznych. Jej priorytetem jest zdrowe podejście do sporu i bezpieczny trening, ale również porządny wycisk. 

Szkolenia:

Licencja Trenera Trójboju, Kettlebel Hardstyle, CrossFit lvl 1, Intruktor Dwoboju Siłowego 

 

Andrzej Drzazgowski 

 

Pasjonat sportu, wychowanek Sokolni im. Leszka Blanika w Radlinie. Swoja przygodę ze sportem zaczał o lekkiejatletyki i biegów na krótkim dystansie. Przez kilka lat trenowal gimnastykę sportową. Podczas studiów w Krakowie, Andrzej poznał CrossFit z jednym z pierwszych kubów w Polsce, CF Krakow i od tego czasu zgłebial tajniki tego sportu. Ulubiony element CrossFitu to dla Andrzeja Kettle. 

Andrzej na swoich zajęciach stawia na luźna atmosfere i przyjemne spędzanie czasu na treningu. 

 

Michał Kolbe

Od najmłodszych lat związany z różnorodną aktywnością. Sporty na lądzie i we wodzie, letnie i zimowe, wytrzymałościowe i siłowe nie są mu obce. Najdłużej związany z piłką nożną na pozycji bramkarza przez 9 lat i już wtedy wyróżniał się ponadprzeciętnym zaangażowaniem. Z Cross Fit-em związany od 2016 roku. Od 2015 roku jest studentem na katowickim AWF-ie. Ukończył studia licencjackie na kierunku Aktywność Fizyczna i Żywienie w Zdrowiu Publicznym. Aktualnie jest w trakcie pierwszego roku magisterium na kierunku Trener Osobisty z Dietetyką Sportową. Stałe się dokształca przez czynną praktykę w zawodzie, udział w wielu szkoleniach, lekturę branżowych materiałów.

 

Marcin Fryt

 

Jestem trenerem crossfitu i wielkim pasjonatem tego rodzaju treningu. Trenuję go od samego początku pojawienia się go w Polsce. Dzięki licznym startom w zawodach crossfitowych oraz wieloletniemu doświadczeniu w tym treningu jestem świadom potencjału jaki kryje się w każdym z nas i jak go wydobyć na zewnątrz. Na swoich zajęciach na pierwszym miejscu stawiam na technikę wykonywanych ćwiczeń, a potem na uśmiech który ma się pojawić po skończonym treningu. Prowadzę również treningi kettlebell, na których również gwarantuję dobrze spędzony czas jak i spadek kalorii.